Gayrimenkul Çözüm Ortağı!

Şirketimiz 2010 yılında kuruldu. Gayrimenkul sektöründe paralel olarak 2000 yılından itibaren gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında uzmanlaşmış firmamız bilgi birikimi yüklü tecrübeli hukukçularımız, genç dinamik kadromuz, gayrimenkul hukukuna hâkim, kurumsal özenli ve titiz çalışmalarıyla sektörde önemli bir yere gelmiştir.

Konusunda uzman hukukçularımız gayrimenkul konusunda oluşabilecek tüm sorunlara akılcı çözümler üreterek hızlı kesin sonuçlar elde etmektedir. Hazine arazileri,2b arazileri, Sarı alanda kalmış araziler, ecrimesili ödenmiş hazine arazilerini gerçek hak sahiplerine hukukun temel kurallarına göre teslim etmekteyiz.

Çeşitli kamulaştırma davalarında en yüksek emsal bedelleri mahkeme kararlarını bilirkişi raporlarına örnek göstererek, gayrimenkulün gerçek değerlerinde değerler çıkartabilecek tecrübeye sahip hukukçularımız en kısa zamanda mahkemeyi sonuçlandırmaktadır.

Mübadele sonucunda göçmelere iskanen verilen gayrimenkullerin edinilmesi ve hak sahiplerine teslim edilmesi konusunda birçok referansı bulunan firmamız mirasçıların talepleri ve yetki vermesi sonucunda murisi evvellerinden gelen miras haklarını adlarına çıkarmaktadır.

Birimlerimiz

İstanbul’un yeni yerleşim bölgelerinde arazi konusunda fiyat ve risk değerlendirmesi hizmeti veren tecrübeli danışman kadromuz, yatırım yapmadan önce gayrimenkulün fiyatları ve oluşabilecek hukuksal sorunlar konusunda tüm raporları profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktadır.

İstanbul’un yeni yerleşim alanlarında tüm gayrimenkullerin alım satımı ve bunla alakalı yatırım teklifleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Yatırım yapmak istiyorsanız tecrübeli ve dinamik kadromuz sizlere en güvenilir danışmanlık hizmeti verecektir.

Konusunda uzman hukukçularımız;

  • Kamulaştırma
  • 2b Arazilerinin hak sahiplerine teslim edilmesi
  • Sarı alanlarda bulunan arazilerin hak sahiplerine teslim edilmesi
  • Hazine arazisi kiralama(ecrimisil) ve ecrimisil ödenen gayrimenkullerin satın alınması
  • Vakıf arazilerinin kiralanması ve satın alınması
  • Osmanlı tapuları
  • İskân tapuları

Konularında sizlere en kaliteli hizmeti en kısa sürede vermektedir.

Gayrimenkulle alakalı satış, intikal, satış vaadi, vakıf ilişiği, vergi ilişiği irtifak, kamulaştırma, ölünceye kadar bakma akdi vb tüm işlemleri, hak sahiplerinin vereceği Tellaliye sözleşmesi, noterden verilecek işlem takip vekaleti yada e-tapudan verilecek yetki ile tüm işlemleri, dinamik kadromuz en kısa sürede yerine getirmektedir.

Gayrimenkul imar yönetmelikleri konusunda bilgi birikimli mühendis kadromuz, projelendirme, imar barışı ve tüm proje soru ve sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmaktayız

Finansal yatırım, değerlendirme, kredilendirme, fiyatlandırma ve yönlendirme konularında aklınıza gelebilecek tüm sorunları akılcı yöntemlerle çözüme ulaştırmaktayız.

Ne yapman gerektiğini bilmiyor musun?

Soru Sor