Gayrimenkul Doğrulama

Gayrimenkul satın alınması sırasında oluşabilecek tüm sorunların tamamını bertaraf edilerek en temiz bir şekilde gayrimenkulün temini ve tesisini sağlamaktayız. Yatırım yaparken alacağınız gayrimenkullerdeki yasal hak ve imtiyazlar konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Alacağınız dairenin tapu durumu, alacağınız arsanızın imar durumu, kesinti durumu gibi unsurları bilmeden yapacağınız hamlelerle geriye dönüşü zor olacak sorunlara yol açabilirsiniz.  Satın Almadan önce Gayrimenkul Çözüm Merkezi olarak bize başvurmanız yeterli. Size en doğru ve en düzgün yatırımı yapmanız konusunda Tecrübeli kadromuzla yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bizden Bilgiler

İstanbul’un yeni yerleşim alanlarında tüm gayrimenkullerin alım satımı ve bunla alakalı yatırım teklifleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Yatırım yapmak istiyorsanız tecrübeli ve dinamik kadromuz sizlere en güvenilir danışmanlık hizmeti verecektir.

GÜVENİLİRLİK

Verdiğimiz tüm hizmetleri tarafsız ve adil olacak şekilde uluslararası standartlara uygun ve yasal mevzuatlar çerçevesinde sunuyoruz.

Sorumluluk

Sağduyu ve muhakeme gücümüzü kullanarak, yüksek performansın sorumluluk bilincinden kaynaklandığına inanırız.

Ekip Ruhu

'Biz' bilinci ile hareket ederek, tüm çalışanların bilgi ve yeteneklerini bir araya getirerek hedefe giden yolları beraber belirleriz.

Soru Sor