Gayrimenkul Araştırması

Murisi evvellerinden miras kalma ihtimali olan gayrimenkullerin hak sahibinin yetki vermesi ile Türkiye genelinde araştırılması, çıkarılması, intikalinin yapılması ve hak sahiplerine teslim edilmesi işlemlerini tamamını eksiksiz yapılması hizmeti vermekteyiz. Eğer sizinde miras kalma ihtimali olan gayrimenkullerinizin varlığı konusunda bir bilgiye sahipseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kim bilir belkide sizleri bekleyen ve bir gün çıkacak olan mirasınızdan sizde faydalanabilirsiniz.

 

Bizden Bilgiler

İstanbul’un yeni yerleşim alanlarında tüm gayrimenkullerin alım satımı ve bunla alakalı yatırım teklifleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Yatırım yapmak istiyorsanız tecrübeli ve dinamik kadromuz sizlere en güvenilir danışmanlık hizmeti verecektir.

GÜVENİLİRLİK

Verdiğimiz tüm hizmetleri tarafsız ve adil olacak şekilde uluslararası standartlara uygun ve yasal mevzuatlar çerçevesinde sunuyoruz.

Sorumluluk

Sağduyu ve muhakeme gücümüzü kullanarak, yüksek performansın sorumluluk bilincinden kaynaklandığına inanırız.

Ekip Ruhu

'Biz' bilinci ile hareket ederek, tüm çalışanların bilgi ve yeteneklerini bir araya getirerek hedefe giden yolları beraber belirleriz.

Soru Sor